VINTAGE MIDI NOTEBOOK - GREY + DŁUGOPIS + GRAWER

New product

Cudowny pomysł na wyjątkowy, personalizowany prezent

Garść danych:
- Szerokość - 10 cm
- Długość - 16 cm
- Wysokość - przy zastosowanym wkładzie 2,5 cm
- Długopis mosiężny
- Personalizowany grawer na dowolnej powierzchni
- Pudełko

More details

300,00 zł

Add to wishlist

More info

Kolejny z serii MIDI vintage'owych notatników, z wyjątkowym zapięciem i uchwytem. Będzie mógł się on stać podręcznym niezbędnikiem do spisywania myśli, wspomnień, ważnych wydarzeń czy zadań do wykonania. Możesz tu wklejać rzeczy miłe i ważne, zdjęcia, możesz bazgrać, kreślić, pisać, malować. To taka przestrzeń dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby - z jednej strony na każdą chwilę a z drugiej - na całe lata...

Wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry, dopracowany w każdym szczególe, po to by uszczęśliwiać właściciela i zachwycać innych. Ten niezwykły notatnik poza tym, że urzeka swoim odrobinę retro, odrobinę klasycznym wyglądem - jest również wyjątkowo praktyczny.

W zestawie:
- 3 x Wysokiej jakości wkład w stylu vintage - kartki w kolorze naturalnym, beżowym oraz białym. Wkłady są wymienne i co ważne po ich wykończeniu można włożyć dowolny wkład o stosownym rozmiarze - Zatem skórzane etui posłuży Ci na wiele lat :-)
- Organizer na karty kredytowe i karteczki (jasny), w kolorze kremowym wykonany z lnu. Z jednej strony posiada dużą kieszeń na większe elementy, z drugiej 3 mniejsze kieszonki i jedna duża.
- Zakładka z piórem z brązu - jako znacznik do stron.
- Gumka do trzymania wkładu z kartek, ozdobiona na końcach mosiężnymi elementami.
- Eleganckie pudełko na prezent.
- Długopis mosiężny z wkładem.
- Personalizowany grawer na powierzchni.


Wymiary notatnika:
- Szerokość - 10 cm
- Długość - 16 cm
- Wysokość - przy zastosowanym wkładzie 2,5 cm