WISIOR - EYE OF THE TIGER

xxxx

Unikatowy egzemplarz!

Kamień ten idealnie sprawdza się jako remedium pozwalające wyzwolić się z traum i kompleksów.  Tygrysie oko to także kamień szczęścia, radości i optymizmu.

- Materiał: żywica, Kwarc Tygrysie oko,
- Średnica: ok 4 cm
- Zawieszka:  łańcuszek srebrny ok 50 cm.More details

Warning: Last items in stock!

180,00 zł

Add to wishlist

More info

Unikatowy egzemplarz!

Kamień ten idealnie sprawdza się jako remedium pozwalające wyzwolić się z traum i kompleksów.  Tygrysie oko to także kamień szczęścia, radości i optymizmu.

- Materiał: żywica, Kwarc Tygrysie oko,
- Średnica: ok 4 cm
- Zawieszka:  łańcuszek srebrny ok 50 cm.

Tygrysie oko od czasów antycznych służyło jako amulet. Rzymscy legioniści wierzyli, że kamienie te ochronią ich przed śmiercią czy ranami w czasie bitwy. Minerał ten może uchronić przed urokiem i zapewnić sukces oraz bogactwo. Tygrysie oko to także kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w definiowaniu i osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli.

ZNAKI ZODIAKU: Bliźnięta, Lew, Waga

CZAKRA, Z KTÓRĄ JEST POWIĄZANY: czakra splotu słonecznego (bezpośrednio), może być również stosowany na czakrę trzeciego oka oraz czakrę sakralną

ORGANY, KTÓRE WSPIERA:

  • oczy (wyostrza wzrok i pomaga przy widzeniu w nocy),
  • szyja,
  • synchronizuje pracę półkul mózgowych,
  • organy rozrodcze,
  • układ oddechowy (łagodzi stany zapalne i objawy alergii),
  • układ trawienny (oczyszcza wątrobę i reguluje poziom cholesterolu),
  • mięśnie (usuwa skurcze oraz blokady),
  • kości (odbudowuje ich strukturę).

Tygrysie oko charakteryzuje się błyszczącymi brązem i żółcią pasmami. To ubarwienie wiąże go równocześnie z energią Ziemi i Słońca. Z ich pomocą wytwarza stan wysokich wibracji, które głęboko się zakorzeniają i przynoszą energię duchową na Ziemię. Położony na trzecim oku wspiera zdolności umysłowe, utrzymując jednocześnie równowagę niższych czakr oraz pobudza wzrost energii kundalini. Zaś po przyłożeniu do czakry splotu słonecznego, pomaga ludziom oderwanym od świata, w którym żyją. Uziemia ich oraz pozwala przejawić swoją wolę. Pozwala na harmonijne działanie czakry splotu słonecznego. Ma również zbawienne działanie na cały układ trawienny człowieka. Jego oczyszczająca siła – zwłaszcza w przypadku wątroby, nerek i trzustki – sprawia, że poleca się jego stosowanie w przypadku podwyższonego cholesterolu, przy artretyzmie oraz lumbago.Accessories