WISIOR - EYE OF THE AQUA AURA

xxxx

Unikatowy egzemplarz!

Podnieś swoje wibacje i zacznij odbierać życie na lepszych częstotliwościach :-)

- Materiał: żywica, Aqua Aura
- Średnica: ok 4 cm
- Zawieszka:  łańcuszek srebrny ok 50 cm.

More details

Warning: Last items in stock!

170,00 zł

Add to wishlist

More info

Unikatowy egzemplarz!

Podnieś swoje wibacje i zacznij odbierać życie na lepszych częstotliwościach :-)

- Materiał: żywica, Aqua Aura
- Średnica: ok 4 cm
- Zawieszka:  łańcuszek srebrny ok 50 cm.

Dla kogo?

Kwarc Aura jest idealny dla każdego, kto potrzebuje doładowania energetycznego i kto chce oczyścić swoją aurę. Jest idealny do medytacji i do uspokojenia skołatanych nerwów, w związku z czym powinien znaleźć się blisko każdego, kto prowadzi stresujący tryb życia i nie umie odpoczywać.

Kwarc ten zwiększa radość z życia i pozwala dostrzegać przyjemności. Zabiera lęk, smutek i przygnębienie. Jest idealny podczas wychodzenia z trudnego stanu psychicznego, takimi jak stany depresyjne czy załamania nerwowe. Niezbędny dla osób po przebytej traumie.

Kwarc auryczny jest szczególnie przydatny w autyzmie, zespole Aspergera i przy zaburzeniach systemu nerwowego.

Właściwości

Dla ezoteryków Kwarc Aura jest ciekawym zjawiskiem – jego kolor to połączenie natury oraz niewielkiej ludzkiej ingerencji, co możemy metaforycznie przedstawić jako połączenie dwóch światów: duchowego i materialnego. Z drugiej strony, jest to połączenie kwarcu z metalami  szlachetnymi, a więc połączenie właściwości i mocy obu tych źródeł.

Kamień ten pomaga w skupieniu i uzyskaniu stanu relaksu – swoją barwą wprowadza w stan równowagi, w związku z czym wpływa na naszą aurę, a co za tym idzie, zwiększa zdolność twórczą oraz wspiera rozwój duchowy.

Moc Kwarcu Aura

Kwarc Aura to narzędzie do oczyszczania aury. Stymuluje i oczyszcza energię wszystkich czakr. Aby je pobudzić, wystarczy trzymać kamień w okolicach odpowiedniej czakry. Pod wpływem Kwarcu wyrównuje się nasza energia – dzięki niemu zaczyna harmonijnie przez nas przepływać.

Kamień ten pomaga wejść na wyższy stopień medytacji i połączenia ze Źródłem. Umożliwia przeniesienie duszy do miejsca przebywania Siły Wyższej. Legenda głosi, że dzięki niemu możemy komunikować się z Aniołami, uzyskać dostęp do księgi Akaszy, dostać się do wyższej wiedzy, odpamiętać poprzednie wcielenia i odnaleźć misję swojej duszy w tym wcieleniu.Accessories