Informacje

Nowe produkty

Promocje

NAUTYKALIA

Prezenty marynistyczne w pracowni autorskiej Drobiny Czasu

W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment niezwykłych upominków, które zadowolą każdego miłośnika żeglarstwa. Oferujemy nietuzinkowe kompasy retro z grawerem, zegary słoneczne, sekstanty, a także praktyczne notesy ze skóry. Co ważne, wszystkie znajdujące się w naszym sklepie produkty to wysokiej jakości rękodzieło polskie – doskonałe na unikalny prezent dla bliskiej osoby. Przekonaj się sam!

Planujesz niespodziankę dla marynarza? Zapraszamy!

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością cieszą się obecnie różnego rodzaju akcesoria, ozdoby czy też funkcjonalne przedmioty codziennego użytku nawiązujące do hobby i pasji wielu osób. Biorąc pod uwagę zainteresowanie tematyką marynistyczną, nasza pracownia Drobiny Czasu przygotowała niezwykłe kompasy na prezent (z możliwością graweru) oraz notesy w skórzanej oprawie – idealne do prowadzenia codziennych zapisków.

Polskie rękodzieło na wyciągnięcie ręki

Nie da się ukryć, że morskie i żeglarskie motywy są coraz częściej pociągające nie tylko dla marynarzy, ale również zwyczajnych mężczyzn zainteresowanych tą tematyką. W związku z tym, w pracowni Drobiny Czasu proponujemy całą gamę unikalnych prezentów obejmujących takie akcesoria jak sekstant, zegar słoneczny czy kompas z grawerem. Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości polskie rękodzieło spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników motywów marynistycznych.

Autorska pracownia Drobiny Czasu – prezenty dla żeglarzy w atrakcyjnej cenie!

Naszym Klientom oferujemy nietuzinkowe pomysły na upominek dla marynarza bądź też wielbiciela morza i żeglugi. Wśród unikalnego asortymentu znajdziesz m.in. notesy ze skóry, zegary słoneczne, sekstanty, a także personalizowane kompasy z grawerem. Cenisz sobie polskie rękodzieło? Chciałbyś sprawić bliskiej osobie oryginalny prezent marynistyczny? Zapraszamy do zakupów!

Więcej

NAUTYKALIA Jest 179 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 90 z 179 elementów
Pokazuje 1 - 90 z 179 elementów